"CENA JEST TYM, CO PŁACISZ. WARTOŚĆ JEST TYM CO OTRZYMUJESZ" Warren Buffett

„Szabelska Nieruchomości” zrzesza doradców z dużym doświadczeniem oraz wieloletnią aktywnością związaną z rynkiem nieruchomości. Na siedzibę firmy wybraliśmy Oliwę, miejsce o niepowtarzalnej atmosferze, w sąsiedztwie Parku Oliwskiego oraz zabytkowych, „klimatycznych” kamieniczek.Oferujemy kompleksowy pakiet usług związanych z nieruchomościami mieszkaniowymi, jak i komercyjnymi. Obszarem naszego działania jest głównie Trójmiejski rynek nieruchomości i szeroki wachlarz usług z nim związany, jak: kupno, sprzedaż, wynajem. Doświadczenie na rynku nieruchomości i umiejętność nawiązywania trwałych relacji z klientami, zapewniło nam wiele kontaktów, dzięki którym możemy przedstawić Państwu, ciekawe i różnorodne propozycję ofert.

Szczególnie dbamy o bezpieczeństwo przeprowadzanych transakcji, czego dowodem jest posiadane ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej oraz pomoc przy uzyskaniu optymalnej formy finansowania zakupu. Każda transakcja nadzorowana jest przez licencjonowanego agenta nieruchomości , który należy do Pomorskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

Atmosfera towarzysząca realizacji przedsięwzięć i fakt indywidualnego podejścia do każdego klienta, cechuję nasz zgrany zespół, który stając naprzeciw wysokim wymaganiom rynku, stale podnosi kwalifikacje uczestnicząc w branżowych szkoleniach.

Dbamy o pełny i dynamiczny przepływ informacji oraz wysoką jakość proponowanych usług.Mamy odwagę wskazywania innym właściwej drogi w sektorze nieruchomości, co potwierdza posiadane, liczne grono zadowolonych klientów.

Dołącz do nich.

Zapraszamy!