Hala + biura od zaraz !

Hala na wynajem
7 500 PLN , Pow. 300 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
300 m2
Typ transakcji:
wynajem
Lokalizacja:
Gdynia Grabówek , Zakręt do Oksywia
Rok budowy:
1977
Numer oferty:
SN619566
Cena za m2:
25 PLN

Przedmiotem oferty wynajmu jest nieruchomoś położona w Gdyni przy ul. Zakręt do Oksywia. Nieruchomość ta położona jest u zbiegu głównych arterii miasta czyli ulic Eugeniusz Kwiatkowskiego i Morskiej co stanowi o jej niezwykłej atrakcyjności lokalizacyjnej.
Nieruchomość stanowi grunt w użytkowaniu wieczystym zabudowany dwukondygnacyjnym budynkiem warsztatowo-magazynowym z zapleczem biurowym i socjalnym. Budynek stanowi własność prywatną sprzedającego.
Całkowita powierzchnia budynku to 1420 m2. Znajdują się w nim warsztaty mechaniczne, szatnia, sanitariaty, kuchnia, pomieszczenia biurowe, ciągi komunikacyjne. Budynek zbudowany został w 1977 r. Konstrukcja betonowa, pokrycie dachu papą.
Stolarka okienna w części biurowej PCV, w części warsztatowej stalowa, wrota stalowe. Zastosowane instalacje: wodociągowo-kanalizacyjna, centralne ogrzewanie (ciepło miejskie), wentylacyjna, elektryczna, piorunochronna.
Teren działki jest płaski ogrodzony z bramą wjazdową nadzorowany przez ochronę obiektu, znajdują się tu budynek stróżówki, drogi i place manewrowe betonowe, miejsca postojowe, składy materiałów hydraulicznych i elektrycznych.
Nieruchomość położona jest w rejonie ulic o powierzchni asfaltowej, w sąsiedztwie przystanków komunikacji zbiorowej drogowej i kolejowej.


1m2 koszt 25 zł netto + opłaty eksploatacyjne.Zapraszamy do obejrzenia nieruchomości.

Nieprawidłowy adres E-mail