Dębki, kompleks domków,inwestycja nad morzem

Hotel/Pensjonat na sprzedaż
2 650 000 PLN, Pow. 1 700 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
1 700 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Dębki , Świerkowa
Rok budowy:
2011
Numer oferty:
SN745302
Cena za m2:
1558.82 PLN
Tylko u nas -  na sprzedaż kompleks 9 drewnianych domków położonych na 1700 m2 działki. Domki całkowicie wyposażone,położone 0,6 km od centrum Dębek. Dochodowa inwestycja w najbardziej obleganej miejscowości wypoczynkowej. Spacer nad pełne morze zajmuje ok. 10 min. Obiekt od 8 lat świetnie prosperuje w okresie od maja do jesieni. 
Domki są całkowicie wyposażone we wszystkie niezbędne sprzęty, Rtv ,agd,pościel etc. Na 50 m2 znajduje się na dole; salonik z kanapą , szafą i stołem, TV, aneks kuchenny (lodówka, kuchenka dwu palnikowa, czajnik, kpl. garnków, talerze , kubki, sztućce).Na górze 2 trzy osobowe sypianie. Na zewnątrz znajduje się taras z kompletem mebli ogrodowych oraz grill. Przy każdym domku jest możliwość zaparkowania samochodu.Każdy z nich pomieści od 6 do 8 osób. Pełne obłożnie w sezonie letnim, wynajem cyklami tygodniowymi. Baza klientów zostanie przekazana nabywcy przy sprzedaży.
Dodatkowo na ogrodzonym terenie znajduje się plac zabaw dla dzieci , trampolina oraz całodzienny dostęp do bezpłatnych rowerów dla gości.
Bardzo niski koszt eksploatacji , ok 1000 Pln na m/c.
Pełnej informacji odnośnie przychodów udzielamy podczas prezentacji na którą już teraz serdecznie zapraszam.
Nieprawidłowy adres E-mail