Postołowo jednorodzinna lub agroturystyczna !!!

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż
279 000 PLN , Pow. 6 700 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
6 700 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Postołowo
Numer oferty:
SN388235
Cena za m2:
42 PLN
Ciekawa i atrakcyjna działka (w sumie 3 działki, sprzedaż łączna), położona w okolicy Postołowa (miejscowość Trzcianka) gmina Skarszewy, blisko pola golfowego, działka przylegająca do drogi asfaltowej oraz położona blisko gospodarstwa agroturystycznego.
W sąsiedztwie zabudowa jednorodzinna i gospodarstwa (brak aktualnego plan zagospodarowania przestrzennego), przy czym została wydana decyzja o warunkach zabudowy, wskazująca, że jest to działka pod zabudowę jednorodzinną budynek mieszkalny 150 m2, ewentualnie może również powstać gospodarstwo agroturystyczne budynek gospodarczy 180 m2 lub karczma (wcześniej znajdująca się na działce).
Uzbrojenie w drodze (woda, prąd), naprzeciwko oraz z boku zabudowy jednorodzinne, działka nachylona ku dołowi w stronę drogi. 

Bardzo sielska i spokojna okolica, z dobrym dojazdem do centrum Gdańska (30 km od centrum Gdańska).W okolicy lasy i tereny zielone.
Idealna zarówno do mieszkania, jak i prowadzenia działalności związanej z agroturystyką.
Również świetna inwestycja, w rozwijającej się okolicy.

Zapraszamy na prezentację !!!

Sprawdzamy stan prawny nieruchomości oraz zapewniamy opiekę przez całą transakcję.
Oferujemy bezpłatną pomoc w finansowaniu zakupu nieruchomości oraz wysokie rabaty na usługi firm partnerskich, w tym w kancelariach notarialnych.
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
Nieprawidłowy adres E-mail