Pod dom jednorodzinny jak i dla dewelopera !!!

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż
499 000 PLN, Pow. 1 262 m2
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Działka
  • Powierzchnia : 1 262 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Lokalizacja : Borkowo , Poziomkowa
  • Numer oferty : SN283290
  • Cena za m2 : 395.40 PLN

NOWA OFERTA, DZIAŁKA POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ LUB WIELORODZINNĄ W ZAGOSPODAROWANYM I SPOKOJNYM MIEJSCU W BORKOWIE ŁOSTOWICKIM !!!!
IDEALNA OFERTA ZARÓWNO DLA OSÓB PRYWATNYCH JAK I MAŁEGO DEVELOPERA !!!

Nieruchomość położona w Borkowie Łostowickim, 15 minut samochodem od centrum miasta.W okolicy osiedle "Cztery Pory roku" pełna infrastruktura handlowo-usługowa, sklepy, markety, placówki oświatowe, komunikacja miejska. Okolica to tereny zielone.

Opis nieruchomości:
Nieruchomość znajduje się na nowo powstającym, ale zagospodarowanym osiedlu w sąsiedztwie stawu oraz terenów zielonych.Działka ma idealny kształt prostokąta, płaska. Dojazd do działki drogą wewnętrzną (blisko drogi asfaltowej).
Media: prąd, gaz, woda oraz kanalizacja znajdują się na zabudowanej działce obok.Wymiary około: 34 m na 33 m na 41 m na 22 m.

Warunki zabudowy:
Działka jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego jako MU zabudowa Mieszkaniowo Usługowa. Uchwała Nr XXXII/178/2005 Rady Gminy Pruszcz Gdański z dnia 10 sierpnia 2005 r.
- Ustala się zabudowę mieszkaniową w formie domów jednorodzinnych wolnostojących lub połączonych z obiektem usługowym,
Ustala się minimalną wielkość działek dla zabudowy mieszkaniowo-usługowej, 1000 m2 z usługą połączoną z budynkiem mieszkalnym i 1500 m2 z usługami w oddzielnym budynku, a dla wydzielonej zabudowy usługowej, jak w ust. 7, wielkość działki ustala się wg § 69 ust. Zakres tolerancji wielkości działek ustala się w wysokości 10%.
-W obrębie terenów jak w ust. 1 wprowadza się zakaz realizacji i funkcjonowania takich zakładów usługowych jak pralnie, stolarnie, lakiernie, zakłady blacharskie, zakłady, wulkanizacyjne, zakłady naprawy samochodów i o podobnym stopniu uciążliwości, z pełnym
zagwarantowaniem wypełnienia warunków jak w § 16, z wyjątkiem obiektów prawnie istniejących w dniu uprawomocnienia planu.
- Wielkość terenów na zieleń, uprawy i różne formy rekreacji nie może być mniejsza jak 30% powierzchni działki zabudowy mieszkaniowo-usługowej,
-  w obrębie dróg obowiązuje wydzielenie minimum 2 miejsc postojowych na jeden budynek mieszkalno-usługowy, niezależnie od ilości miejsc postojowych na terenie działek,
- Nie określa się proporcji pomiędzy zabudową mieszkaniową i usługową,
- dopuszcza się część mieszkalną w formie zabudowy wielorodzinnej, jeżeli dotyczy to terenów sąsiadujących z zabudową wielorodzinną, mieszaną, usługową oraz z ulicą zbiorczą.
-dachy dwuspadowe, symetryczne z poddaszem użytkowym, o spadkach 45° lub półpłaskie o spadkach 12° - 22°,
-dla projektowanej zabudowy jednorodzinnej i mieszkaniowo-usługowej - podstawowa wysokość jedna kondygnacja plus poddasze użytkowe i maksimum 9,5 m wysokości lub dla zabudowy wielorodzinnej - dwie do trzech kondygnacji plus poddasze użytkowe i maksimum 15 m wysokości.
Oferta gotowa pod inwestycje, nie wymaga dodatkowych nakładów (za wyjątkiem doprowadzenia mediów z działki sąsiadującej), świetna lokalizacja, zagospodarowany teren.Bardzo blisko centrum Gdańska.

Serdecznie zapraszamy na prezentację !!!