Inny, ciekawy, nowoczesny dom !!!

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
1 290 000 PLN
Drukuj ofertę
  • Typ nieruchomości: Dom
  • Powierzchnia : 215 m2
  • Typ transakcji : sprzedaż
  • Liczba pokoi : 6
  • Lokalizacja : Gdańsk Osowa , Konstelacji
  • Rok budowy : 2010
  • Liczba kondygnacji: 2
  • Numer oferty : SN608110
  • Powierzchnia działki : 621 m2
  • Cena za m2 : 6 000 PLN

Nowoczesny, ciekawy dom w Gdańsku Osowej , w spokojnej okolicy, dla wymagającego klienta !!!

Budynek:
Nowoczesny autorski projekt domu wolno-stojącego swoją bryłą nawiązuje do statku, oddany do użytkowania w 2010 roku, o powierzchni całkowitej ok. 215 m2.( użytkowa 155 m2 + 60 m 2 stanowiskowy garaż , pralnio-suszarnia i pomieszczenie gospodarcze)
Nieruchomość jest usytuowana na regularnej płaskiej działce o powierzchni 621m2. Działka jest ogrodzona oraz zagospodarowana, są na niej zasadzenia oraz trawnik z systemem nawadniania.

Parter:
Cześć dzienna o powierzchni około 55m2, w której skład wchodzi w pełni wyposażona, otwarta na salon kuchnia z osobną spiżarnią. Dużym atutem części otwartej jest wysokość sufitu, która w najwyższym punkcie sięga nawet 6m, dzięki czemu nieruchomość jest przestronna i nowoczesna. Oryginalnym elementem wyposażenia są zawieszone na metalowych linach schody.
W pokoju dziennym znajduje się kominek z grawitacyjnym rozprowadzeniem ciepła do górnych pomieszczeń.
Dzięki ustawieniu salonu względem wszystkim stron świata największa jego część od południowego - zachodu - jest pięknie naświetlona.
Oprócz tego na parterze znajduje się duża łazienka z wanną,sypialnia ( z bezpośrednim przejściem do łazienki, gabinet, pomieszczenie gospodarcze, kotłownia oraz garaż na dwa miejsca postojowe z automatyczną bramą .

Piętro :
3 niezależne pokoje, WC z prysznicem, hall, wyjście na ogromny dachowy taras od zachodu ok. 130 m2 (możliwość zrobienia zielonego ogrodu dachowego).
Dom wyposażony w instalację alarmową, odkurzacz centralny, ogrzewanie gazowe (piec dwu funkcyjny ze zbiornikiem na ciepłą wodę). Woda z sieci miejskiej.
Posesja w całości ogrodzona. Ogród pięknie zagospodarowany z systemem nawadniania, spokojne sąsiedztwo.
Dom został zbudowany z cegły wapienno-piaskowej Silka.
Dom położony w jednej z kameralnych ale tez najbardziej pożądanych dzielnic Gdańska .
Okolica:
Nieruchomość jest bardzo dobrze skomunikowana z reszta Gdańska oraz całym Trójmiastem. Dzięki przystankom autobusowym (200m) i przystankowi PKM (300m), możemy przemieszczać się bez samochodu, co umożliwia szybką i łatwą komunikacje. Dookoła pełna infrastruktura przemysłowa i handlowo-usługowa.

Wydanie do uzgodnienia.

Zapraszamy na prezentacje !!!